Sebastian Jastrzębski – urodzony w 1983 roku, syn najpopularniejszego w latach 70, 80 i 90 akordeonisty warszawskiego Jerzego Jastrzębskiego. Od urodzenia wychowywał się przy dźwiękach muzyki rozrywkowej z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Od końca lat 90 zaczał współpracować z Sylwestrem Kozerą i Kapelą Czerniakowską. Zagrał z nimi wiele koncertów i występował na dużej ilości festynów folklorystycznych.Od 2014 do 2021 był gitarzystą Warszawskiego Comba Tanecznego Jana Młynarskiego.
Maciej Klociński – podobnie jak bohater piosenki Juliana Tuwima pt. Abram ja ci zagram: „gdy tylko był w pieluszkach już miał zdolności w nóżkach (…) i wyrósł na fircyka, co wciąż nogami fika”, chociaż nigdy nie tańczył, to słowa tej piosenki znakomicie ilustrują jego historię. Jest dzieckiem sztuki, wyssał ją z mlekiem matki. Jego mama jest reżyserem spektakli. Wśród zdobytych nagród najcenniejszą jest otrzymana od Pani Prezydentowej M. Kaczyńskiej na Konkursie Recytatorskim w Turku.
Wojciech Ruciński – artysta muzyk grający na kontrabasie i gitarze basowej. Od 1981 roku na stałe związany z Warszawą. Znakomicie porusza się w takich gatunkach muzyki jak jazz, folk, rock i pop. Współpracował z Januszem Stokłosą począwszy od musicalu Metro, w latach 1991-1998 grał w zespole Klan. Od 2000 do 2012 w zespole Maryli Rodowicz, 2014-2020 to współpraca z Ireną Santor, a od 2016 z Natalią Sikorą. Jako członek zespołów i muzyk sesyjny koncertował na całym świecie i nagrał wiele płyt.
Adam Przybyłek – Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Sochaczewie w klasie klarnetu, którą ukończył z wyróżnieniem i oceną celującą z instrumentu.Następnie ukończył Policealne Studium Jazzowe im. H. Majewskiego w Warszawie w klasie saksofonu.Jego zainteresowania muzyczne są bardzo szerokie i obejmują m. in. muzykę bałkańską, jazzową, klasyczną, klezmerską, retro, rozrywkową oraz warszawską.Obecnie występuje jako muzyk sesyjny, oraz w Ferajnie Jastrzębskiego.
Ludwik Skrzypek – absolwent Akademii Muzycznej im. Fr. Chopina w Warszawie w klasie akordeonu prof. Jerzego Jurka. Wykształcenie uzupełniał na wielu kursach mistrzowskich w kraju oraz za granicą (Dania, Litwa). Działalność artystyczna : współpraca z zespołem „Harmonia Viva” promowanie polskiej muzyki współczesnej, nagrania muzyki do filmów, koncerty w Polsce, Niemczech oraz Szwajcarii. Wieloletnia współpraca z Teatrem Żydowskim w Warszawie.
Weronika Mońka-Chwała – absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W 2020 roku ukończyła studia na wydziale Jazz i Muzyka Estradowa (specjalność: World Music) na warszawskim Uniwersytecie Muzycznym. Miała przyjemność współpracować z wieloma artystami takimi jak m. in.; Andrea Bocelli, Adam Sztaba, Tomasz Szymuś, Justyna Steczkowska, Zakopower, Kuba Badach.
Barbara Bazanowa – urodzona na Ukrainie. W Dniepropietrowsku z wyróżnieniem ukończyła podstawową i średnią szkołę muzyczną, w której zdała maturę. Potem studiowała w konserwatorium w Kijowie. Tam obroniła pracę i dostała dyplom magistra sztuki i dyrygentury orkiestr ludowych. Od 1998 roku mieszka w Warszawie. Występuje w projektach Krzesimira Dębskiego oraz Jana Młynarskiego i Warszawskiego Comba Tanecznego. Od września 2021 roku pracuje z zespołem folkowym Ferajna Jastrzębskiego.
Autor tekstu: Andrzej Włast
Autor muzyki: Szymon Kataszek, Zygmunt Karasiński