Finał Nowego Brzmienia Warszawskich Ulic 2023

W najbliższą niedzielę na warszawskiej Pradze-Północ odbędzie się finałowy koncert NBWU’23.

Głównymi aktorami tego show będą tegoroczni finaliści tj. Anka Szamanka, Figger & Maja Laura, zespół NePalTyle oraz Clödie – laureatka Konkursu Publiczności. Po koncertach finalistów Jury rozstrzygnie o kolejności na podium w tegorocznym konkursie na najlepszą piosenkę nawiązującą do Warszawy.

 

Gwiazdami wieczoru będzie Krzysztof Zalewski z zespołem, którzy wspólnie zaprezentują program „Zalewski Śpiewa Niemena”.

 

Bezpośrednim supportem Krzysztofa Zalewskiego i jego ekipy będą zeszłoroczne zwyciężczynie Grand Prix Nowego Brzmienia Warszawskich Ulic – Wieża Bajzel!

 

Ponadto wyróżnienia odbierze ósemka z grona ok. 60 artystów, którzy zgłosili się do tegorocznej – trzeciej już edycji konkursu. Wyróżnieni artyści to ADYENA, metalowcy z Gold Cobra, Hard Staff, Highflyers, Joanna Mioduchowska, wrocławski zespół Kołdra, praski kolektyw o nazwie „Stalowa” oraz punkowy duet Stolica.

 

Zapraszamy na parking za Urzędem Dzielnicy przy Kłopotowskiego 15. Startujemy o 17:00!

 

Wejście na podstawie zaproszenia!

 

Zainteresowanych pozyskaniem zaproszenia na niedzielny finał informujemy, że w sobotę w tym samym miejscu podczas Pikniku RetroWarszawa będzie można je zdobyć!

 

Organizator Koncertu:

Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

 

Współorganizator:

Warsaw Tribute

 

Partnerzy:

Miejskie Zakłady Autobusowe Warszawa

Samorząd Województwa Mazowieckiego

Galeria Wileńska

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Trans-Form

Agencja Top-Art

Marka odzieżowa 52132100

Jeśli podobał Ci się ten wpis – podziel się nim ze znajomymi.

Być może zainteresuje Cię także