Głosowanie o nagrodę publiczności

Konkurs "Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic" wkracza w decydującą fazę. Oddajemy głos publiczności, która wybierze swój ulubiony utwór.

Ostatnie 2 dni dla Jury były bardzo pracowite i pełne przyjemności słuchania bardzo zróżnicowanej muzyki.

 

Do premierowej odsłony konkursu Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic muzyka spływała od 15 kwietnia. Do północy 23 maja, gdy minął regulaminowy czas zgłoszeń nadesłano łącznie 54 utwory. 54 utwory w bardzo różnej stylistyce, zarówno covery jak i twórczość własna i co ciekawe śpiewane nie tylko w języku polskim.

 

Nie było łatwo, ale decyzje o utworach zakwalifikowanych do konkursu zostały podjęte. Utwory biorące udział w konkursie publiczności znajdują się tutaj: GŁOSOWANIE PUBLICZNOŚCI.

 

Kolejność ustawienia utworów na stronie jest zgodna z chronologią zgłoszeń utworów do konkursu.

 

W głosowaniu może wziąć udział każdy bez względu na miejsce pobytu. Oddanie głosu należy potwierdzić poprawnym adresem e-mailowym. Ważne, że za pośrednictwem pojedynczego adresu e-mail można oddać wyłącznie jeden głos na wyłącznie jeden utwór w trakcie całego konkursu.

 

Głosowanie internetowe będzie trwało od 26 maja do 6 czerwca br. do godziny 23:59. Wykonawca utworu, który uzyska najwięcej głosów internetowej publiczności otrzyma nagrodę finansową w wysokości 2000 zł brutto, którą odbierze podczas finałowego koncertu.

 

Do 2 czerwca br. Jury podejmie decyzję, którzy uczestnicy konkursu zaprezentują swój utwór podczas finałowego koncertu 9 czerwca. Podczas koncertu finaliści będą bezpośrednio rywalizowali o nagrodę główną Nowego Brzmienia Warszawskich Ulic 2021.

Jeśli podobał Ci się ten wpis – podziel się nim ze znajomymi.

Być może zainteresuje Cię także