Kolejna odsłona konkursu Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic!

Przyjmujemy zgłoszenia do 3. edycji konkursu „Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic”.

Jeśli jesteś muzykiem, kompozytorem, autorem tekstu lub wykonujesz własną interpretację istniejącego utworu zapraszamy do warszawskiego konkursu. Najważniejsze, by utwór zgłoszony do konkursu był związany z Warszawą. Nawiązanie do Warszawy jest dowolne – miasto Warszawa, dzielnice, przedmieścia, postacie warszawskie, stołeczna historia, tradycje folklor warszawski itp.

 

Zgłoś własną piosenkę! Własną, bo tylko wykonane przez siebie piosenki można zgłosić do konkursu NBWU’23

 

Najlepsze utwory nagrane w dobrej jakości maja szanse znaleźć się na płycie „Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic’23”  Wszystkie utwory zakwalifikowane do konkuru powalczą o nagrodę warszawskiej publiczności a laureaci zagrają  w finale na jednej scenie z popularnymi warszawskimi artystami.

 

Finał konkursu 3 września!

 

Na zgłoszenia czekamy od 29 maja do 5 lipca 2023 r.

 

INSTRUKCJA ZGŁOSZENIA PIOSENKI DO KONKURSU:
 1. Zapoznaj się z Regulaminem.

 1. Pobierz i wydrukuj formularz zgłoszeniowy.

 1. Wypełniony formularz zgłoszeniowy podpisz i zeskanuj (w przypadku zespołów należy pamiętać o upoważnieniu zgłaszającego przez pozostałych członków zespołu).

 1. Przygotuj opis uczestnika (w przypadku zespołu będzie to opis wszystkich osób w zespole). Tekst dotyczący każdego z uczestników powinien zawierać min. 200 a maks. 500 znaków ze spacjami.

 1. Przygotuj zdjęcie/a uczestnika. Maksymalnie można przesłać 3 zdjęcia. Zdjęcie/a powinno/y być wykonane w poziomie, rozdzielczości minimum 1920×1080 i w proporcjach 16:9 lub 1600×1200 w proporcjach 4×3. Wielkość zdjęcia maks. 5 MB.

 1. Przygotuj plik muzyczny z utworem konkursowym w możliwie najlepszej jakości (maks. 3 utwory). Pojedynczy plik muzyczny wysyłany pocztą elektroniczną może mieć maks. 10 MB. Jeśli plik jest większy należy go wysłać w formie linku za pośrednictwem WeTransfer lub MyAirBridge.

 1. Przygotuj tekst piosenki.

 1. Wyślij pocztą elektroniczną na adres konkurs@warsawtribute.pl:

  • skan wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego
  • opis i zdjęcia uczestnika
  • plik muzyczny do 10 MB lub link do pliku powyżej 10 MB
  • tekst piosenki
  • rider techniczny Wykonawcy

 1. Po zakwalifikowaniu do kolejnego etapu otrzymasz informację drogą e-mailową i/lub telefoniczną.

 1. W razie wątpliwości zapraszamy do działu Pytania i Odpowiedzi lub bezpośredni kontakt z nami. Na wszystkie Wasze wątpliwości związane ze zgłoszeniem utworów konkursowych odpowie Rafał Rzońca – Koordynator Projektu Warsaw Tribute: kontakt@warsawtribute.pl lub +48 600 480 840.

Jeśli podobał Ci się ten wpis – podziel się nim ze znajomymi.

Być może zainteresuje Cię także