Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic ’23

Trzecia edycja Nowego Brzmienia Warszawskich Ulic.

Startuje kolejna odsłona konkursu Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic.

 

Podobnie jak w poprzednich edycjach konkursu, naszą uwagę kierujemy na muzykę i piosenki, które nawiązują do Warszawy. Czekamy zarówno na interpretacje warszawskich szlagierów jak i całkowicie nową twórczość.

 

Celem konkursu jest przede wszystkim promocja i wsparcie lokalnych artystów, ale dbamy również, by warszawską muzykę utrwalać na cyfrowych nośnikach i by cieszyła jak najdłużej. Od pierwszej edycji w 2021 roku wydaliśmy 27-iu wykonawców na dwóch płytach CD o łącznym nakładzie ponad 5,5 tys. bezpłatnych egzemplarzy a na naszym kanale YT dostępne są klipy z koncertu wszystkich finalistów.

 

Zorganizowaliśmy 2 koncerty z udziałem finalistów konkursu, którzy współdzielili scenę z Czesławem Mozilem, Kapelą Praską, Patrycją Markowską i Mikromusic.

 

Uczestnicy Nowego Brzmienia Warszawskich Ulic poza konkursem brali udział w kilku koncertach, które organizowaliśmy na terenie Warszawy, m.in. koncert na rzecz pomocy Ukrainie czy Urodziny Pragi. Tego lata dziesiątka uczestników dotychczasowych edycji NBWU wystąpi na letniej scenie Konesera.

 

Jeśli chcesz, by Twoja twórczość znalazła się na tegorocznej składance „Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic’23” i masz ambicje zaprezentowania swoich umiejętności szerszemu gronu odbiorców zapraszamy do udziału w konkursie. Czekają również nagrody finansowe.

 

Koncert finałowy odbędzie się 3 września 2023, tradycyjnie na warszawskiej Pradze – Północ. Nazwisko gwiazdy, obok której wystąpi Wieża Bajzel – zdobywczynie Grand Prix’22 oraz laureaci tegorocznej edycji konkursu, póki co pozostaje tajemnicą.

 

Zapraszamy do udziału artystów tworzących o Warszawie, bez względu na prezentowany styl muzyczny. 

 

Zgłoszenia ruszają w poniedziałek 29 maja 2023.

 

Więcej szczegółów od poniedziałku na www.warsawtribute.pl.

Jeśli podobał Ci się ten wpis – podziel się nim ze znajomymi.

Być może zainteresuje Cię także