Koniec zgłoszeń do drugiej edycji konkursu „Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic”

Wczoraj o 23:59 zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji NBWU.

Warszawska muzyka ma ogromną moc! Dziękujemy wszystkim, którzy przesłali do nas swoje warszawskie utwory. Podobnie do pierwszej edycji otrzymaliśmy niemal 50 różnych utworów związanych z Warszawą. Wśród zgłoszeń przeważają kompozycje własne, ale są również interpretacje warszawskich szlagierów i przeważnie są to utwory muzyczne z tekstem (również w języku obcym), chociaż są i utwory instrumentalne. Oczywiście tak jak w zeszłym roku zgłoszenia napływały do ostatniej minuty, co nas ogromnie cieszy.

 

Teraz do pracy wkracza Jury i Dział Techniczny. Ale z tak piękną muzyką będzie to sama przyjemność.

 

Lada moment poinformujemy uczestników o tym, czy dany utwór został zakwalifikowany do głosowania publiczności. Przekażemy wszelkie informacje dotyczące głosowania internetowego oraz prześlemy linki do utworów konkursowych. Głosowanie internetowe będzie się odbywało w dniach 08 – 27 maja 2022.

 

Utwory, które zakwalifikowały się do konkursu będziecie mogli posłuchać na naszym kanale YT już w przyszłym tygodniu w ramach playlisty „Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic 2022”.

 

Po 13 maja 2022 dowiemy się które utwory zakwalifikowały się do finału a ich wykonawcy wystąpią podczas koncertu finałowego 4 czerwca na warszawskiej Pradze.

Jeśli podobał Ci się ten wpis – podziel się nim ze znajomymi.

Być może zainteresuje Cię także