Aktywizujemy i działamy charytatywnie

Jako grupa lokalnych patriotów, artystów i wrażliwych dusz jesteśmy czujni na społeczne potrzeby.

Warsaw Tribute to oddolna inicjatywa zrzeszenia warszawskiej muzyki w jednym miejscu. Jesteśmy społecznością połączoną jedną wspólną pasją jaką jest muzyka, ale też wieloma indywidualnymi, dzięki którym działamy i wspieramy na wielu płaszczyznach.

 

Jak angażujemy się we wsparcie społeczności? Uczestniczymy oraz aktywizujemy działania! W marcu b.r. współorganizowaliśmy charytatywny koncert „Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic dla Ukrainy” jednocząc się i przekazując wsparcie w tym wyjątkowo trudnym momencie. Dodatkowo aktywnie zaangażowaliśmy się we wsparcie artystów – Teściowa Śpiewa, Justyna Jary, Alegancka Kapela oraz Wieża Bajzel, podczas wydawania ich płyt. Zaangażowaliśmy się w pomoc i realizację techniczną podczas wydarzenia Teatru XL – Praskie Dni Teatru. Współprodukujemy i kolportujemy bezpłatnie płytę Nowego Brzmienia Warszawskich Ulic, promującą twórczość warszawskich artystów.

 

Angażowanie się jest wpisane w DNA naszych działań, tak więc nie poprzestajemy na tym i szukamy przestrzeni do dalszego rozwoju i wsparcia oddolnych aktywności. 

Jeśli podobał Ci się ten wpis – podziel się nim ze znajomymi.

Być może zainteresuje Cię także