Warszawskie Brzmienia  charytatywnie dla Ukrainy

Zorganizowaliśmy zbiórkę i koncert dla Ukrainy.

W czwartek  24.03.2022 odbył się charytatywny koncert „Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic dla Ukrainy”

Odbył się  on przed wejściem do Galerii Wileńskiej  a na scenie wystąpili Bert Gra, Adrianna Bednarska-Hałasa i duet Teściowa Śpiewa czyli artyści związani z Nowym Brzmieniem Warszawskich Ulic a stawkę uzupełnił reprezentujący Kapelę Praską Czesław Jakubik. Patrząc na skład nie trudno się domyśleć, że repertuar był bardzo  warszawski. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym a przede wszystkim Artystom, za rezygnację z honorarium. Dziękujemy Lucky Event Łukasz Lasecki za profesjonalne wsparcie techniczne, firmie Trans-Form za materialne wsparcie i Galerii Wileńskiej za ciepłe przyjęcie oraz profesjonalną współpracę.

 

Przy okazji rozdawaliśmy płyty z warszawską muzyką „Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic’ 21” oraz kilka egzemplarzy płyty Teściowa Śpiewa „Pozytywne Myślenie”.

 

Wydarzenie, poza dobrą muzyką dało nam możliwość spotkania z mieszkańcami prawostronnej Warszawy i Ukraińcami przebywającymi aktualnie w Warszawie. Doświadczyliśmy wielu wzruszających gestów wdzięczności i jednocześnie jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy wsparli zbiórkę. W trakcie trzygodzinnego koncertu wspólnie udało nam się zebrać ponad 2,5 tysiąca zł. Wspólnie, bo do puszek zbierali wolontariusze z Urzędu Dzielnicy Praga Północ, Warsaw Tribute oraz prascy seniorzy – wszystkim serdeczne dzięki za zaangażowanie a darczyńcom za każdą wrzuconą złotówkę, euro i hrywny! Razem możemy naprawdę wiele!

Wszystkie środki zostały już  przekazane do Polskiej Akcji Humanitarnej.

 

Jeśli podobał Ci się ten wpis – podziel się nim ze znajomymi.

Być może zainteresuje Cię także